Заміна мастил фото

Своєчасна заміна масла — гарантія тривалої експлуатації двигуна автомобіля

Своєчасна заміна масла — гарантія тривалої експлуатації двигуна автомобіля

Нерегулярна заміна масла   основна причина поломки двигуна автомобіля. Якщо не замінити відпрацьований ресурс мастильний матеріал, то на робочих поверхнях тертьових не буде утворюватися захисний шар. Це прискорить знос і знизить термін експлуатації деталей двигуна.

Якщо вчасно не замінювати мастило в двигуні, то воно стає рідким і погано відводить тепло. Двигун буде регулярно перегріватися і вийде з ладу. А капітальний ремонт двигуна — це складна і дорога процедура.

Періодичність заміни автомобільних масел

Фахівці автосервісу «Альбатрос» у Чернівцях рекомендують замінювати масло в дизельному або бензиновому двигуні після певного пробігу автомобіля:

  • мінеральне — 5-6 000 км;
  • напівсинтетичне — 8-10 000 км;
  • синтетичне — 12-15 000 км.

Склад заміни мастила в двигунах підбираються у відповідності з рекомендаціями автовиробників.

Увага! Якщо разом із заміною змащувальну рідиною для двигуна не замінити масляний фільтр, що скупчилися в ньому металеві частинки забруднять нове масло.

заміна масла в АКПП і МКПП фото

Заміна масла в АКПП і МКПП

Регулярна заміна масла в коробці передач сприяє значному зниженню зносу валів і шестерень КПП. У відпрацьованою мастила присутні відкололися під впливом сили тертя від рухомих деталей частинки. Якщо не замінити масло через вказаний автовиробником термін, то металева стружка буде негативно впливати на деталі і внутрішні робочі поверхні АКПП.

Рекомендації по заміні змащувальних рідин в АКПП і МКПП:

  1. Фахівці рекомендують замінювати змазує рідина в МКПП через 40-50 000 км. пробігу або після 2-3 років експлуатації машини.
  2. Інтервал між замінами масла в АКПП   60 000 км.

Важливо! Мінеральні, синтетичні і напівсинтетичні склади з часом втрачають свої антикорозійні, антифрикційні та мастильні характеристики. Тому рекомендується замінювати їх в двигуні, АКПП МКПП або після тривалого простою автомобіля.

На автосервісі «Альбатрос» у Чернівцях можна недорого замінить фільтри, змазує рідина в двигуні, КПП або редукторі. У нас є все необхідне для заміни обладнання, інструменти, деталі і склади.

Ви можете залишити автомобіль і випити чашечку кави в кімнаті відпочинку. Механіки протягом 30-40 хв. безкоштовно продіагностують всі технічні рідини. Фахівці підберуть і замінять відповідні моделі автомобіля фільтр, масло для двигуна, КПП або редуктора.

На всі послуги, замінені деталі та витратні матеріали ми надаємо гарантію якості — Х років.

Додано  08.01.2019
Рейтинг: 5 / 5 (3)

Популярні послуги

ОНЛАЙН ЗАПИС
Запишіться на сервіс зараз Записатися
 стрілка вниз