Ремонт ходової фото

Ремонт ходової частини автомобіля

Кожний досвідчений автомобіліст знає, що проводити діагностику та ремонт ходової частини автомобіля потрібно своєчасно. Ходова одна з найбільш важливих частин автомобіля і її ремонт можна довірити тільки кваліфікованим фахівцям. Якість ремонту багато в чому залежить від комплектуючих і витратних матеріалів, використовуваних при ремонті. Виконання цих умов забезпечить збільшення терміну служби ходової вашого автомобіля.

Не секрет, що в Чернівецької області одні з найгірших доріг в Україні. В процесі експлуатації будь-якого автомобіля, в першу чергу відбувається знос ходової частини. Що не дивно, враховуючи «якість» дорожнього покриття. Причинами поломки ходової частини авто можуть стати: попадання у вибоїну, відкритий люк, наїзд на перешкоду, наприклад, узбіччя тротуару або сторонній предмет на дорозі. Перші ознаки поломки можуть з'явитися як одразу, так і протягом деякого часу в процесі експлуатації автомобіля.

Несправність ходової частини.

Будь-яка несправність ходової частини може привести до серйозної поломки вашого автомобіля і навіть аварійної ситуації під час руху.

Перші ознаки несправностей ходової і підвіски, це:

Стук або не характерний шум під час руху вашого автомобіля Вібрація і скрип(який лунає не з салону вашого автомобіля) Розгойдування при русі і занос авто вліво або вправо Автомобіль тягне в бік Коливання на поворотах або вібрації при гальмуванні

Якщо ви помітили хоч один із цих ознак, терміново зверніться на СТО.

Автосервіс «Альбатрос» надає повний спектр послуг з діагностики та ремонту підвіски і ходової частини легкових і вантажних автомобілів.
Наші механіки проведуть комплексну діагностику ходової частини авто на сучасному обладнаному всім необхідним СТО.

Діагностика ходової частини і підвіски включає в себе наступні етапи перевірки:

 • повна діагностика переднього і заднього мостів автомобіля (у відповідності з їх кількістю);
 • перевірка амортизаторів, пружин, опорних чашок;
 • детальна перевірка механічних вузлів і деталей;
 • замерлюфтов в кульових опорах і рульових наконечниках;
 • перевірка вузлів на наявність (ШРУСа) і відсутність пошкоджень гумових деталей;
 • перевірка рульової рейки і рульового механізму;
 • діагностика стану сайлентблоків;
 • діагностика підшипників маточин;
 • діагностика важелів підвіски;

Діагностика гальмівної системи автомобіля:

 1. вимірювання ступеня зносу гальмівних колодок;
 2. перевірка гальмівних дисків і барабанів (за необхідності);
 3. огляд і перевірка герметичності шлангів і гальмівної системи в цілому

ремонт ходової, ремонт ходової частини фото

Після закінчення діагностики керівник СТО “Альбатрос” надасть Вам висновок і дасть рекомендації з ремонту. Ви можете замовити необхідні комплектуючі (запчастини), а також ремонт автомобіля нашими майстрами. Узгодивши всі деталі і підібравши всі необхідні комплектуючі, наші фахівці надають повну кошторис вартості ремонту.

Настійно рекомендуємо не відкладати ремонт вашого “залізного коня”, а при перших ознаках несправності звернутися на СТО.
Ми гарантуємо кваліфікацію наших механіків і якість обслуговування.

Якщо ви хочете провести діагностику або ремонт авто найближчим часом, запишіться зараз заповнивши форму нижче, або зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом. Також ВИ можете задавати ваші питання в чаті підтримки.

Додано  08.01.2019
Рейтинг: 5 / 5 (5)

Популярні послуги

ОНЛАЙН ЗАПИС
Запишіться на сервіс зараз Записатися
 стрілка вниз