Ремонт автоелектрики фото

Діагностика і ремонт автоелектрики

Кожному водієві авто можуть знадобитися послуги електрика. Машини мають в своїй конструкції безліч електрообладнання. Основні з них:

  • Акумулятор;
  • Генератор;
  • Стартер;
  • Система регулювання подачі палива;
  • Фари.

Все це господарство з'єднане сотнями метрів проводів.

Крім перерахованих, у комплектацію можуть входити бортові комп'ютери, кондиціонери, сигналізація, акустичні системи, підігрів сидінь і електропривод дзеркал заднього виду… Діагностику і ремонт електрики авто виконують на станціях техобслуговування майстра-автоелектрики.

Чим складніше «начинка» транспортного засобу, тим вище вимоги до професіоналізму автоелектрика. Тим критичніше наявність на СТО сучасних стендів і приладів для тестування. Від цих двох чинників залежить не тільки Ваш комфорт і спокійна їзда, але і безпеку. Непрацюючі поворотники і стопи підвищують ризик аварій, коротке замикання загрожує пожежею. Навіть просто затихлий двигун може зірвати важливі плани і призвести до зайвих витрат.

Висновок: своєчасно проводите діагностику і ремонт автоелектрики. Звертайтеся в сервісні центри, які мають потрібне обладнання для проведення цих робіт. В ідеалі – знайдіть там «свого» висококласного майстра – він буде обслуговувати Вашу машину постійно, знати її особливості не гірше господаря. Така увага і турбота гарантують, що електрообладнання авто буде працювати як годинник.

У Чернівцях майстра такого рівня працюють в нашому СТО «Альбатрос». В їх активі – знання, досвід, повний набір приладів для діагностики і ремонту будь-якої складності. Плюс шанобливе ставлення до техніки клієнтів.

Діагностика і ремонт електрики фото

Автоелектрик діагност

Спеціаліст на СТО має право називатися автоелектриком-діагностом, якщо може:

  • Помітити проблему в роботі обладнання авто;
  • З'ясувати її причину з допомогою приладів, знань і досвіду;
  • Виконати ремонт електроніки авто.

Це не просто електрик з авто, що має «скоринку» курсів і мінімум робочого стажу. Це робота на стику багатьох спеціальностей, адже в сучасних автомобілях практично все контролюється за допомогою датчиків авто процесором бортового комп'ютера. Такий майстер розбирається і в ходовій, і в паливній системах. Він на «ти» з комп'ютером, має вищу технічну освіту і працює за фахом не менше 5 років. Довіривши йому діагностику електрики свого авто, можна не турбуватися про якість послуг.

Таких майстрів цінують як клієнти, так і господарі автосервісу. Його можна знайти і в нашому штаті. І він до ваших послуг!

Автоелектрик з виїздом

Бувають ситуації, коли машина глухне в дорозі або не заводиться після короткочасної зупинки. Або терміново потрібен електрик з сигналізації авто.  Причиною можуть бути і банально окислилися контакти, і «сів» акумулятор, і збої в роботі процесора. Щось можна усунути самостійно або з допомогою проїжджаючих автолюбителів. А ось з примхливої «начинкою» дорогих авто впоратися без спеціальних приладів майже неможливо. У таких випадках два виходу: шукати евакуатор або номер телефону автоелектрика з виїздом.

Запевняємо, другий варіант вигідніше і за ціною, і за витратами часу. Евакуатор – машина велика, палива витрачає багато, тому послуга коштує дорого. І він лише доставить вашу машину на СТО. Виїзної електрик з авто – це не просто людина в машині з якимось інструментом і досвідом. Це діагностична лабораторія та ремонтний комплекс на колесах. І фахівець високого рівня у вашому розпорядженні. Якою б важкою не була поломка – автоелектрик її знайде і постарається усунути на місці.

СТО “Альбатрос” надає послуги електрика на виїзді у Чернівцях та по області. Звертайтеся - допоможемо.

Додано  08.01.2019
Рейтинг: 5 / 5 (3)

Популярні послуги

ОНЛАЙН ЗАПИС
Запишіться на сервіс зараз Записатися

Ремонт автоелектрики

 стрілка вниз