Автосервіс Альбатрос

Телефон автосервісу шукають з різних причин. Це і поломка в дорозі, і бажання встановити додаткове обладнання, і необхідність заміни масла, і сезонна зміна гуми. Фахівці СТО «Альбатрос» у Чернівцях готові надати будь-яку послугу машин місцевих жителів і транзитному транспорту будь-якої вантажопідйомності. У наш бокс помістяться не тільки легковики або мікроавтобуси, але і довгомірні причепи далекобійників. Не кожен автосервіс може цим похвалитися.

Наші майстри виконують:

  • Комп'ютерну діагностику;
  • Профілактику і плановий сервіс;
  • Ремонт ходової частини, трансмісії, двигуна, гальм, рульового управління і електроніки;
  • Шиномонтаж і балансування для авто усіх типів;
  • Встановлення та обслуговування автосигналізації, автоакустики, автокондиціонерів;
  • Терміновий ремонт всього перерахованого на виїзді, в місті та по області.

У нас для цього знайдуться стенди, комп'ютери, підйомники і весь необхідний інструмент.

Докладніше

Ми отбуксируем вашу машину в нашу майстерню, якщо ремонт на місці неможливий. Ми знаємо, де в нашому регіоні швидко знайти найкращі і недорогі запчастини. Якість робіт дозволяє давати гарантію на все, що встановлено або відремонтовано нами. Навіть власники дорогих іномарок залишаться задоволені: результат не гірше, ніж на офіційних СТО провідних брендів, а ціни нижче.

Наш автосервіс розташований поруч з перехрестям двох великих трас М19 і Т2602, на вулиці Ярослава Мудрого, 62.

Будемо раді допомогти кожному професійному водієві і автолюбителям-початківцям. І вдячні всім за відгуки, залишені про нас у Google Maps.

ШВИДКИЙ ЗАПИС НА ОБСЛУГОВУВАННЯ ЧЕРЕЗ САЙТ Записатися
Чому саме ми?
Співвідношення ціна/якість.

Автосервіс Альбатрос в м.Чернівці. Ми гарантуємо кращі ціни на ринку послуг, що надаються. Тільки чесні ціни. Прозоре і зрозуміле ціноутворення.

Ремонт авто недорого.

У нашому автосервісі це реально. Наші клієнти вже переконалися в цьому. Переконайтеся і Ви.

Досвід більше 10 років.

Наше вантажне, легкове

СТО в Чернівцях

працює понад 10 років. У нас тільки досвідчені фахівці. Майстри нашого СТО в м.Чернівці постійно підтверджують і підвищують рівень своєї кваліфікації. Контроль кваліфікації наших фахівців здійснює система управління контролю якості. Розроблена керівником автосервісу з 15 річним досвідом управління. Наші фахівці-Наша гордість. І їхній професіоналізм поза всякими сумнівами.

Будь-яка форма оплати.

СТО «Альбатрос» в м.Чернівці. Думає в першу чергу про клієнтів. Будь-який зручний для клієнта спосіб оплати. Готівковий, безготівковий, переказ коштів, плата за рахунками. Для організацій, фірм, приватних і юридичних осіб. Виставлення рахунків для служб перевізників. Персональний розрахунок і підхід до кожного клієнта гарантує оптимальний варіант оплати. Форма оплати необхідна в конкретно взятому випадку. Наша турбота Ваша вигода.

Безкоштовна діагностика.

Безкоштовна діагностика авто.

Тепер стала доступнішою завдяки нашому СТО в м.Чернівці. Все що потрібно це «Попередній Запис». Безкоштовна діагностика за умови дотримання правил «рання запис». Ознайомтеся в розділі діагностика.

Вигода.

Як економити на послугах автосервісу. Більшість автосервісів і СТО в м.Чернівці забувають про раціональне використання клієнтських коштів і часу. Чи не приділяючи належної уваги до   підбору запчастин і витратних матеріалів. У свою чергу автосервіс Альбатрос бере на себе такий обов'язок і підбирає варіант відповідний мінімальної ринкової вартості. Таким чином Ви економите в першу чергу гроші, дорогоцінний час і свої нерви. З нашим автосервісом легко економити час і гроші.

Безкоштовний виїзд фахівця.

Замовити виклик фахівця автомеханіка

або автоелектрика. в м.Чернівці. Тепер стало доступніше і навіть безкоштовно. Наш автосервіс піклується про наших клієнтів. Несправність в шляху, не завівся двигун або погасли прилади освітлення. Не проблема. Майстри нашого автосервісу приїдуть вам на допомогу. Не потрібно платити за виклик. Плата тільки за надані послуги ремонту.

Доставка автомобіля.

СТО «Альбатрос» надає послугу доставка авто в м.Чернівці. Доставка автомобіля клієнтові після ремонту або діагностики. Ви зайняті на роботі (доставимо), у вас невідкладні справи (доставимо). Доставка авто на роботу або додому. Керівник СТО в Чернівцях особисто доставить ваш автомобіль у зручний для вас час і місце. Досвід водіння 18 років не залишить сумнівів в надійності і збереження вашого авто. СТО «Альбатрос» Заощаджує час і гроші.

Гарантія якості.

СТО «Альбатрос» в Чернівцях. Гарантує якість усіх наданих нами послуг. Гарантійний термін визначає сукупність кількох чинників, які розраховуються індивідуально і залежать від підібраних матеріалів і комплектуючих. Контроль якості проводить керівник автосервісу «Альбатрос» Без винятків. Це гарантує високу якість проведених робіт. Ми знаємо, як важлива для клієнта Гарантія. Якість і Гарантія для нас в пріоритеті.

Новини

 стрілка вниз
ШВИДКИЙ ЗАПИС НА ОБСЛУГОВУВАННЯ ЧЕРЕЗ САЙТ Записатися